כנס אפקטיביות עסקית בסביבה תחרותיתקמפוס האוניברסיטה הפתוחה ברעננה יקיים ביום שלישי, ה-11 לנובמבר, כנס מיוחד העוסק בנושא "אפקטיביות עסקית בסביבה תחרותית". כנס זה, מיועד לבכירים בעסקים קטנים ובינוניים מופק על ידי חברת ההייטק הישראלית E.D.SOFT ובשיתוף פעולה עם בית הספר למנהלים תפנית של האו"פ, בנק הפועלים, , "קול רענן" ומנהלת פארק מסחר ותעשייה רעננה.

ברבעון הראשון של שנת 2014 ערך משרד הכלכלה סקר בקרב 500 בתי עסקים קטנים, הסקר בחן את מצבם הפיננסי אל מול נתוני השנה שעברה. תוצאות הסקר הראו בשנת 2013 9% התכוונו להפסיק את פעילותם ואילו בתחילת 2014 כמעט 25% הכריזו על כוונתם לסגור את בית העסק. העלייה המדאיגה נראתה גם בקרב עסקים שלא הכריזו על כוונה לסגור את בית העסק, אך תיארו תחרות עיקשת אל מול עסקים גדולים יותר הנוגסים מפלח השוק שלהם, חסמים בירוקרטיים, בעיות מימון וקבלת אשראי.

מטרת הכנס שייערך ביום שלישי הקרוב, קמפוס האוניברסיטה הפתוחה רכעננה הינה לתת לבעלי עסקים קטנים ארגז כלים שיסייע להם להתמודד אל מול אתגרים אלו.

קישור לכתבה המלאה

 

אודות צוות האתר

הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה ישמחו לראות את הסיכומים שלך באתר! אנא שלחו מייל עם חומר הלימוד שלכם לכתובת hamaagar@hotmail.com