אתר אחד בשבוע – מרכז המיסטיקה הישראליכבר די הרבה זמן שרשת האינטרנט הישראלית משוועת לאינדקס שיאגד בתוכו את המומחים הגדולים והמובילים ביותר לענייני הרוח והמיסטיקה, ולאחרונה עלה אתר אינטרנט חדש, מרכז המיסטיקה הישראלי שמו, ובו תוכלו למצוא רשימה של מומחים ומומחות בכלל הנושאים בהם אנו נדרשים לעזרתם של המקובלים והמתקשרים: החזרת אהבה, כישופי אהבה, פתיחת מזל ופרנסה, הסרת כישופים, עין הרע ועוד.

כמו כל אינדקס טוב, האתר כולל בתוכו רשימה של מיסטיקנים מהטובים שיש בישראל, לצד התמונה, שם המומחה ותחומי ההתמחות שלו תוכלו למצוא מספר טלפון בו ניתן להתקשר אליו לשיחת טלפון אישית ודיסקרטית, בכל שעה משעות היום והלילה, במהלכה תקבל שירותי תקשור וייעוץ אישיים ורוחניים ואפילו ייעוץ עסקי בכל תחומי המיסטיקה.

נשמע פשוט, לא? אז זהו, שעל פי מנהלי האתר, כלל הנושאים המטופלים על ידי המיסטיקנים המופיעים באינדקס הינם מהותיים וקריטיים המשפיעים על מסלול החיים של כל אחד מאיתנו, ולכן החשיבות הגדולה בהיעזרות במומחה המסוגל לתקשר ולהכווין אותנו בהתאם לכוחות העליונים השולטים בעולם, לא כל כך פשוט עכשיו, נכון?

תורת הקבלה – תורת המיסטיקה של היהדות ולה השפעה עצומה על החיים הרוחניים של העם היהודי, המקובל מתאחד יחד עם האלוקות ומסייע להנגיש את העולם הרוחני עבורנו הגשמיים. במרכזה של תורת הקבלה ניצבים המספרים, באמצעותם מתגלה האלוקים שוב ושוב ומסביר בעבורנו כיצד הוא שולט בעולם.

אסטרולוגיה –  תורת הכוכבים הגורסת כי למיקומם של כוכבי הלכת בעת הלידה של כל אדם יש השפעה מכרעת על האישיות, אופי האדם ומהלך חייו. אסטרולוגיים יבנו בעבורכם מפת לידה ובכך ינחו אתכם כדי לנווט את מסלול חייכם.

נומרולוגיה – תורת המספרים, באמצעות ספרות תאריך הלידה ניתן למצוא את האנרגיות ומסלול החיים של כל אדם, באמצעות ניתוח נכון של ספרות תאריך הלידה ניתן לסייע לאדם במהלך חייו.

תקשור – מומחים רוחניים המסוגלים להגיע אל ישויות רוחניות ולתקשר איתן, כך ניתן לבקש הדרכה והנחיה לבחירות נכונות בחיים הגשמיים.

קלפי טארוט – קלפים עתיקי יומין, כאשר כל קלף מתאר תכונה או מאורע אחר, ערבוב הקפלים ושליפתם מראה על אירועים שעתידיים להתרחש וכיצד ניתן להיערך אליהם.

קריאה בכף היד – כל כף יד היא ייחודית, הסימנים, הקווים והחריצים בכף היד מעניקים לאלו היודעים לקרוא אותה את מפת החיים המדוייקת של כל אחד מאיתנו. באמצעות התורה העתיקה הזו ניתן לקרוא את כל מסלול חייו של אדם.

אודות צוות האתר

הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה ישמחו לראות את הסיכומים שלך באתר! אנא שלחו מייל עם חומר הלימוד שלכם לכתובת hamaagar@hotmail.com