בחירת חברה להובלת דירה – דומיין אחד שיש בו הכלברובם המכריע של המקרים, מחייב מעבר דירה את הזמנת שירותי של חברת הובלות שתבצע בשבילנו את העבודה הקשה של נשיאת הרהיטים, מוצרי החשמל והארגזים במעבר מדירה אחת לשנייה.

בחלק קטן מהמקרים ניתן להעביר את הדירה באופן עצמאי, כאשר מדובר למשל על מעבר לדירה ראשונה בבעלותכם ועדיין אין ברשותכם מקרר או סלון לדוגמא, או כאשר אתם נדרשים להעביר חפצים בודדים. אך גם במקרים אלו מומלץ מאד לבחור בשירותיה של חברת הובלות מקצועית, שתעביר בעבורכם את התכולה, מבלי שתצטרכו להתאמץ ולו לרגע אחד.

אולם, בכדי לבצע את העברת הדירה המהירה והאיכותית שאתם חולמים עליה, מומלץ מאד לבחור חברת הובלות מתוך מאגר החברות המופיע תחת דומיין אחד של המרכז הישראלי להובלות.

תחילתו של מסע ההובלה מתחיל דווקא בבחירת החברה, עליכם להקפיד כי אתם בוחרים בחברה אמינה ומקצועית, כך שעליכם להפגין שיקול הדעת בהתקשרות עם חברה מסוימת.

לא לחינם סעיף האמינות מוזכר שוב ושוב, כאשר לאו דווקא המחיר בעבור ההובלה הוא הקובע. זכרו כי במהלך יום ההובלה כלל רכושכם יהיה ברשותה של חברת ההובלה והיא, אם תחפוץ בכך, יכולה לעשות בו כראות עיניה, כך שמומלץ מאד לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותכם בכדי לבחון את אמינות החברה: המלצות, פורומים ואפילו חיפוש אחר פסקי דין שניתנו בעניינה.

מעבר לכך, תמיד תוכלו לבדוק את המוניטין של החברה בתחום, האם היא פועלת תחת אותו שם ומספר עוסק מורשה / ח.פ. לאורך כל השנים. חברה המופיעה תחת מספר שמות או מחליפה את שמה מדי כמה שנים כנראה מנסה להסתיר משהו.

את מקצועיות החברה תוכלו לבחון דרך השירותים והביטוח אותם היא מעניקה, רק חברה הסומכת על עובדיה תבטח בעבורכם את החפצים בכל שלבי ההובלה ועד להגעה לביתכם החדש.

לבסוף, נסו להשוות את הצעת המחיר אותה קיבלתם לנעשה בשוק, במידה והמחיר כולל את כלל המרכיבים הרצויים בעבורכם, כולל ביטוח, משתווה למחיר השוק תקבלו אינדיקציה לשירותיה המקצועיים.

טיפ קטן, גם אם המחיר גבוה במקצת, אבל כל שאר השירותים מצאו חן בעיניכם, התפשרו מעט על המחיר, השקט הנפשי שלכם שווה את זה.

המרכז הישראלי להובלות הינו אתר אינטרנט ייחודי המרכז בתוכו את כלל נותני השירות בתחום זה בישראל, תוכלו להתרשם ממגוון השירותים המוצעים על ידי המובילים השונים ולהתחקות אחר לקוחות ממליצים וכאלו המרוצים פחות, והכל בגדי שתקבלו את ההובלה הטובה ביותר בעבורכם.

אודות צוות האתר

הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה ישמחו לראות את הסיכומים שלך באתר! אנא שלחו מייל עם חומר הלימוד שלכם לכתובת hamaagar@hotmail.com