האוניברסיטה הפתוחה שאילתא הסברמערכת השאילת"א של האוניברסיטה הפתוחה היא למעשה ראשי תיבות של שירותים אינטרקטיביים לסטודנטים באמצעות תקשורת אינטרנט. באמצעות מערכת זו מנהלים הסטונדטים באוניברסיטה הפתוחה את כלל התקשורת מול המערכות השונות באו"פ, למשך כל זמן לימודיהם במוסד.

שם משתמש וסיסמא עבור שאילתא האוניברסיטה הפתוחה ניתנים לכל סטודנט בעת הרשמתו לקורס הראשון, ברוב המקרים יורכב שם המשתמש מאיחוד רנדומלי של שמו הפרטי ושם משפחתו, סיסמא המונפקת על ידי המחשב וכמו כן תידרש הזנת מספר תעודת הזהות של הסטודנט בעת הכניסה למערכת, כך שאם עדיין לא שיננתם את מספר תעודת הזהות שלכם, זהו הזמן לעשות זאת, שכן הוא ילווה אתכם בכניסה למערכת, טפסי הגשת הממ"ן ובמחברת הבחינה.

לאחר הכניסה למערכת תוכלו להירשם לקורסים ולמבחנים, להיכנס לאתרי הקורס אליהם אתם רשומים בסמסטר הנוכחי, ועד שלושה סמסטרים אחורה, להירשם לבחינות אמיר ואמירם, לצפות במצב הלימודים הנוכחי שלכם ובעצם באמצעות מערכת זו תנהלו את כל התקשורת שמנוהלת במוסדות לימוד אחרים על ידי מזכירות טלפונית או פרונטלית.

מערכת זו נועדה להחליף את קול האו"פ לביצוע פעולות על ידי סטודנטים, אך במקרים מסויים, בעיקר מקרים מורכבים בהם תיתקלו במהלך לימודיכם, תאלצו בכל זאת לפנות אל אותו מוקד האוניברסיטה הפתוחה טלפון ולבצע פעולות באמצעותו.

כניסה למערכת שאילתא

אודות צוות האתר

הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה ישמחו לראות את הסיכומים שלך באתר! אנא שלחו מייל עם חומר הלימוד שלכם לכתובת hamaagar@hotmail.com