פרסום מאמרים בחינם באתר המאגר

אתר המאגר פועל החל מחודש מאי 2008 ומעניק בית חם לסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה, הן מבחינת האפשרות להורדת סיכומים של האוניברסיטה הפתוחה והן מבחינת התכנים המופיעים באתר, המעשירים את עולמם הסטודנטיאלי במסגרת לימודיהם באוניברסיטה הפתוחה.

אתר המאגר נולד לאחר הפיכתו של אתר אקדמיה המיתולוגי לאתר המאפשר הורדת סיכומים בתשלום בלבד, וזאת בכדי להעניק אלטרנטיבה חינמית בכל הקשור לנושא זה.

עם השנים, התווספו תכנים נוספים לאתר, ויש כאלו שגם נעלמו, אך מאגר הסיכומים נשאר הגדול והחופשי ברשת האינטרנט.

מטרתנו העיקרית היא להמשיך ולפתח את האתר, בכל הקשור למתן אפשרות הורדת סיכומי קורסים של האוניברסיטה הפתוחה בצורה קלה וללא תשלום.

בנוסף, קיימות מטרות נוספות שמטרתן היא להנגיש את הלימודים באוניברסיטה הפתוחה לכלל הסטודנטים בין אם על ידי יצירת מערכות, שיתופי פעולה עם אתרים משלימים ובין אם על ידי עיבוי התכנים באתר לרווחתם של סטודנטים האוניברסיטה הפתוחה.

 

הפצת מאמרים באינטרנט בחינם

לשם כך, אנו מאפשרים לכם, כתבי תוכן איכותי לשלוח אלינו מאמרים העוסקים או משיקים לעולם האקדמיה, לימודים, סטודנטים וגם האוניברסיטה הפתוחה בכלל.

נשמח לקבל את התכנים שלכם ולפרסמם במדורים הרלוונטיים באתר, כל עוד המאמר עומד בדרישות הסף הבאות:

  • המאמר חייב להכיל תוכן רלוונטי בלבד, כזה שיעניק לגולש ערך מוסף ולא מאמר שיווקי שמטרתו היא קידום מילת חיפוש בגוגל
  • המאמר יהיה בן 450 מילים לפחות – אתם מתבקשים לא לחזור על פסקאות או רעיונות רק כדי להגדיל את כמות המילים במאמר
  • אין לחזור על מילה או ביטוי מסוים שוב ושוב ושוב ושוב
  • המאמר נדרש להיות כתוב בצורה מעניינת, בעברית תיקנית וללא שגיאות כתיב

בתמורה, אנו נפרסם את המאמרים הנבחרים בחלקים שונים באתר, כרגע מאונדקסים במנוע החיפוש למעלה מ-2,000 ובעל PR2 (נכון לכתיבת דף זה).

הפרופיל האישי שלכם באתר יכיל חתימה שממנה תוכלו להוציא עד שלושה קישורים – בבקשה לא יותר, זה לא יקדם את האינטרס של אף אחד מאיתנו

תוכל לקשר ביטוי כלשהו במאמר תחת הנחיות גוגל, כלומר קישור לדף שהוא רלוונטי למאמר ולאתר המאגר בלבד (לא יאושר קישור של המילה ששטוס לאתר של ערוץ הספורט לדוגמא)

זה הכל

נשמח לשמוע מכם במייל hamaagar(at)hotmail.com

 

אודות המחבר

הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה ישמחו לראות את הסיכומים שלך באתר! אנא שלחו מייל עם חומר הלימוד שלכם לכתובת hamaagar@hotmail.com